Kalendarium

Wtorek, 2019-11-12

Imieniny: Konrada, Renaty

Kontakt

Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3

w Częstochowie

E-mail: zsp3@edukacja.czestochowa.pl

Telefon/Fax 34 323 13 82

 

 

Osiągnięcia edukacyjne w roku szkolnym 2015/2016

II MIĘDZYSZKOLNY KONKURS "DBAM O BEZPIECZEŃSTWO W DOMU, W SZKOLE I NA ULICY"

Organizator: ZSP 3 w Częstochowie, mgr Aneta Wierus, mgr Magdalena Majewska

II miejsce: Alexandra Cygan, Wiktoria Gruzło, Adrian Strulak, Mateusz Opiłka

SZKOLNY KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZY RÓŻANIEC

Organizator: ZSP 3 w Częstochowie, mgr Marcin Kupczyk

W kategorii klas I-III
I miejsce Kamil Smoleń, klasa I
Oliwia Bławat, klasa III
II miejsce Dawid Jaros, klasa I
Jagoda Koźlik, klasa II
Kamila Nawrot, klasa III
III miejsce Tatiana Zatońska, klasa I
Jan Cieślak, klasa II
Maja Stanowiska, klasa III

W kategorii klasa IV- VI
I miejsce Alexandra Cygan, klasa V
II miejsce Kasjan Kulesza, klasa VI

I MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY Z CYKLU "PIĘKNO OTACZAJĄCEGO ŚWIATA" PT. "NASI MILUSIŃSCY"

Organizator: SP 26 w Częstochowie

Opiekun: mgr Anna Taranek, mgr Izabela Sztekler

III miejsce: Martyna Woźnica, klasa III

Wyróżnienie: Anna Bonarska, klasa II 

X POWIATOWE ZABAWY JĘZYKOWE "ARE YOU BRAVE?"

Organizator: ZSP 3, mgr Wiesława Ryś

III miejsce: Kacper Dzidowski, klasa III

IV miejsce: Natalia Pluta, klasa III

MIEJSKI KONKURS NA WYKONANIE ZABAWEK ORAZ POMOCY DYDAKTYCZNYCH DLA DZIECI NIEWIDOMYCH I NIEDOWIDZĄCYCH

Organizator: Filia nr 1 Biblioteki Publicznej im. dr. Władysława Biegańskiego w Częstochowie

Opiekun: mgr Aneta Wierus

II miejsce: Natalia Łagodzińska, klasa VI

Wyróżnienie: Aleksandra Maguda, klasa V

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY " ZA CO KOCHAMY JESIEŃ?"

Organizator: ZSP 3, mgr Anna Taranek, mgr Miaria Smak, mgr Izabela Sztekler

I miejsce: Anna Bonarska, klasa II

Natalia Pluta

II miejsce: Nicola Kocik

Martyna Woźnica, klasa III

III miejsce: Nicola Adamowska, klasa III

Kalina Koźlik, klasa I

Alicja Stefańska, klasa I

Wyróżnienie: Tatiana Zatońska, klasa I

V SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "MÓJ PRZYJACIEL MIŚ"

Organizator: ZSP 3, mgr Aneta Wierus, mgr Natalia Owczarek

I miejsce: Zuzanna Smok

Dominika Piechowicz, klasa II

Marika Wojtala

II miejsce:Anna Bonarska, klasa II

Małgorzata Radziwolska

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "CHOINKA PEŁNA CUDÓW"

Organizator: SP 48 w Częstochowie

Opiekun: mgr Maria Smak

Wyróżnienie: Tatiana Zatońska, klasa I

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "BOŻONARODZENIOWE OZDOBY ŚWIĄTECZNE"

Organizator: ZSP 3, mgr Aneta Wierus, mgr Magdalena Majewska

I miejsce: Kalina Koźlik, klasa I

II miejsce: Jakub Jusczyk, klasa IV

III miejsce: Nikola Opiłka, klasa III

MIEJSKI KONKURS NA WYKONANIE KSIAŻKI DOTYKOWEJ

Organizator: Biblioteka Publiczna im. dr. Władysława Biegańskiego w Częstochowie

Opiekun: mgr Anna Taranek, mgr Aneta Wierus

III miejsce: Wiktoria Moryń, Dominika Piechowicz, klasa II

II MULTIMEDIALNY KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Organizator: ZSP 3, mgr Wiesława Ryś

Klasa III

I miejsce- Kacper Dzidowski

II miejsce- Wiktoria Gołuchowska

III miejsce- Dorota Nawrot             

Klasa IV

I miejsce- Krzysztof Caban

II miejsce- Karolina Kluźniak

III miejsce- Klaudia Prokopiuk   

Klasa V

I miejsce- Szymon Rymarczyk

II miejsce- Alexandra Cygan

III miejsce- Kuba Dawczyk

Wyróżnienie- Mateusz Rajs

V POWIATOWY KONKURS "NAME THAT TUNE"

Organizator : SP 26 w Częstochowie

Opiekun: mgr Wiesława Rys

Wyróżnienie: Alexandra Cygan, Wiktoria Gruzło, klasa V

II OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY "PODWODNY ŚWIAT"

Organizator: ZSP 3, mgr Aneta Wierus, mgr Magdalena Majewska

I miejsce: Jakub Juszczyk, klasa IV

III miejsce: Dawid Jaros, klasa I

Wyróżnienia:

Wiktoria Kaczmarzyk, klasa I

Oliwia Czerwik, klasa I

Wiktoria Moryń, klasa II

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "MÓJ LAS-CZYSTY LAS"

Organizator: ZSP 3, mgr Maria Smak

I miejsce: Nicola Kocik, klasa I

Kamila Nawrot, klasa III

Wiktoria Gołuchowska, klasa III

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY "CZAR PAR"

Organizator: ZSP 3, mgr Ewa Kurko

I miejsce: Alexandra Cygan, Szymon Rymarczyk, klasa V

POWIATOWY TURNIEJ WIEDZY "SZLAKIEM POLSKICH LEGEND"

Organizator: SP 26 w Częstochowie

Opiekun: mgr Izabela Sztekler

IV miejsce: Wiktoria Gołuchowska, Dorota Nawrot, Natalia Pluta, klasa III

FAMILIADA LITERACKA

Organizator: ZSP 3, mgr Katarzyna Kowalik

I miejsce: Rodzina Bajków: Oliwia Woldańska,Kinga Plucińska, Karolina Kluźniak, Wiktoria Pluta, Natalia Pluta, Nicola Kocik

II miejsce: Rodzina Nauczycielskich: P. Barbara Jura, p. Szymon Kwapisiewicz, p. Aneta Wierus, p. Alina Tatarowicz, p. Anna Taranek, p. Marcin Kupczyk

X MIĘDZYSZKOLNY KONKURS "EURO MUSIC 2016"

Organizator: Zespół Szkół nr 15 w Częstochowie

Opiekun: mgr Wiesława Ryś

III miejsce: Alicja Stefańska, klasa I

Wyróżnienie: Patrycja Banaszkiewicz, klasa I

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "SUKIENKA PANI WIOSNY"

Organizator: ZSP 3, mgr Maria Smak, mgr Izabela Sztekler, mgr Anna Taranek

II miejsce: Dorota Nawrot, klasa III

III miejsce: Wiktoria Gołuchowska, klasa III

Wyróżnienia:

Mariusz Śmetana, klasa I

Nicola Adamowska, klasa III

I POWIATOWY KONKURS TAŃCA"TANECZNYM KROKIEM PRZEZ ŚWIAT"

Organizator: Zespół Szkół nr 3 w Częstochowie

Opiekun: mgr Izabela Sztekler

I miejsce: Kamila Nawrot, Dorota Nawrot, Wiktoria Gołuchowska, Nicola Adamowska, Nikola Opiłka, Maja Stanowska, klasa III

MISTRZ KLAWIATURY KOMPUTEROWEJ

Organizator: ZSP 3, mgr Jarema Kamiński

I miejsce- Jakub Dawczyk, klasa V

II miejsce: Patryk Stradomski, klasa V

III miejsce: Oliwia Woldańska, klasa V

KONKURS"MOJA MAMA MARYJA"

Organizator: ZSP 3, mgr Marcin Kupczyk

I miejsce: Kalina Koźlik, Wiktoria Kaczmarzyk, Weronika Korbela, klasa I

II miejsce: Maja Wieloch, Ewa Kortas, Alan Bekus, klasa II

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS NA GRĘ PLANSZOWĄ

Organizator: ZSP 3, mgr Katarzyna Kowalik, mgr Emilia Blachnicka

Wyróżnienie: Jakub Juszczyk, klasa IV

KONKURS "GIMP-MOJE WAKACJE"

Organizator: ZSP 3, mgr Jarema Kamiński

I miejsce: Aleksandra Wojtasik, klasa V

II miejsce: Kasjan Kulesza, klasa VI

III miejsce: Kinga Plucińska, klasa VI

MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY "KANGUR 2016"

Opiekun: mgr Barbara Jura, mgr Ewa Kurko

Wynik bardzo dobry: Szymon Rymarczyk, klasa V

Wyróżnienia: Alexandra Cygan, klasa V

Kinga Plucińska, klasa VI

KONKURS MATEMATYCZNY "MAŁY EUKLIDES"

Organizator: ZSP 3, mgr Ewa Kurko

I miejsce: Mateusz Opiłka, klasa V

II miejsce: Szymon Rymarczyk, klasa V

III miejsce: Oliwia Woldańska, klasa V

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "NIE PAL PRZY MNIE, PROSZĘ"

Organizator: ZSP 3, mgr Aneta Wierus

I miejsce: Wiktoria Kaczmarzyk, klasa I

Maja Wieloch, klasa II

II miejsce: Oliwia Wojciechowska, klasa IV

III miejsce: Natalia Łagodzińska, klasa VI

Jan Cieślak, klasa II

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "MÓJ WYMARZONY ZAWÓD"

Organizator: ZSP 3, CIZ w Częstochowie, mgr Aneta Wierus

Wyróżnienie: Alexandra Cygan, klasa V

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "PODWODNY ŚWIAT"

Organizator: SP 26 w Częstochowie

Opiekun: mgr Maria Smak, mgr Aneta Wierus

I miejsce: Dawid Jaros, klasa I