Kalendarium

Wtorek, 2019-11-12

Imieniny: Konrada, Renaty

Kontakt

Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3

w Częstochowie

E-mail: zsp3@edukacja.czestochowa.pl

Telefon/Fax 34 323 13 82

 

 

Osiągnięcia edukacyjne w roku szkolnym 2016/2017

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS "JESIEŃ W PIOSENCE"

Organizator: SP 17 w Częstochowie

Opiekun: mgr Maria Smak

I miejsce: Alicja Stefańska

              Kalina Koźlik

              Wiktoria Kaczmarzyk

              Patrycja Banaszkiewicz

              Kamil Smoleń

              Eryk Wąsat 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "JESIENNE KOMPOZYCJE"

Organizator: SP 33 w Częstochowi

Opiekun: mgr Maria Smak

mgr Anna Taranek

I miejsce: Bartosz Siejca, klasa II

III miejsce: Jan Cieślak, klasa III

Wyróżnienie: Alicja Stefańska, klasa II

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI "BRZECHWAŁKI"

Organizator: SP 42 w Częstochowie

Opiekun: mgr Katarzyna Kowalik

Wyróżnienie: Oliwia Woldańska, klasa VI

SZKOLNY TELETURNIEJ HISTORYCZNY

Organizator: SP 20, mgr Katarzyna Kowalik, mgr Emilia Blachnicka

I miejsce: klasa VI

II miejsce: klasa IV

III miejsce: klasa V

VII SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "MÓJ PRZYJACIEL MIŚ"

Organizator: ZSP 3, mgr Aneta Wierus, mgr Natalia Owczarek

I miejsce: Dominika Piechowicz, klasa III

I miejsce: Bartosz Siecja, klasa II

II miejsce: Dawid Jaros, klasa II

III miejsce: Wiktoria Moryń, klasa III

III miejsce: Wiktoria Kaczmarzyk, klasa II

Wyróżnienie: Wojciech Liwoch, klasa II

Wyróznienie: Natalia Lasota, klasa II

Wyróznienie: Natalia Liwoch, klasa III

 MIEJSKI KONKURS PLASTYCZNY "KOCHAJ- NIE BIJ"

Organizator: Terenowy Komitet Ochrony Praw Dziecka i Urząd Miasta Częstochowy

Opiekun: mgr Aneta Wierus

III miejsce: Paulina Cichowska, klasa VI

Wyróżnienie: Aleksandra Wojtasik, klasa VI

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "BOŻONARODZENIOWE OZDOBY ŚWIĄTECZNE"

Organizator: ZSP 3, mgr Aneta Wierus

I miejsce: Natalia Liwoch, klasa III 
II miejsce:Kacper Wojciechowski, klasa III 
III miejsce: Aleksandra Wojtasik, klasa VI
Wyróżnienie: Oliwia Dobosz, klasa V
                  Anna Bonarska, klasa III

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY NA NAJCIEKAWSZĄ ZAKŁADKĘ 

Organizator: ZSP 3, mgr Katarzyna Kowalik, mgr Emilia Blachnicka

I miejsce – Bartosz Siejca, kl. II

II miejsce – Oliwia Czerwik, kl. II

IIi miejsce – Wiktoria Moryń, kl. III

W kategorii klas starszych

I miejsce – Oliwia Dobosz, kl. V

SZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY

Organizator: ZSP 3, mgr Katarzyna Kowalik, mgr Emilia Blachnicka

Rywalizacja indywidualna:

I mejsce- Karolina Kluźniak, klasa V

II miejsce- Szymon Rymarczyk. klasa VI

III miejsce- Wiktoria Gołuchowska, klasa IV

Rywalizacja klasowa:

I miejsce- tytuł "Ortograficzne Orły" zdobyła klasa IV

SZKOLNY KONKURS NA LAURKĘ DLA BABCI I DLA DZIADKA

Organizator: ZSP 3, mgr Aneta Wierus, mgr Monika Matuszczak

I miejsce- Wiktoria Pluta, klasa III

II miejsce- Wiktoria Kaczmarzyk, klasa II

III miejsce- Aleksandra Wojtasik. klasa VI

Wyróżnienie: Bartosz Siejca, klasa II

Wiktoria Moryń, klasa III

SZKOLNY KONKURS NA MISTRZA WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE W INTERNECIE

Organizator: ZSP 3, mgr A. Wierus, mgr. J. Kamiński

I miejsce: Adrian Strulak, klasa VI

II miejsce: Jakub Dawczyk, klasa VI 

SZKOLNY KONKURS NA WIERSZ-RYMOWANKĘ O BEZPIECZEŃSTWIE W INTERNECIE 

Organizator: ZSP 3, mgr A. Wierus

I miejsce: Aleksandra Wojtasik, klasa VI

II miejsce: Jakub Juszczyk, klasa V

III miejsce: Wiktoria Gołuchowska, klasa IV

Nicola Adamowska, klasa IV

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "NASI SKRZYDLACI PRZYJACIELE"

Organizator: ZSP 3, mgr M. Smak, mgr A. Taranek, mgr M. Matuszczak

II miejsce: Kalina Koźlik, klasa III

Wyróżnienie: Patryk Ogrodnik, klasa III

IV POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY "ZIMA W ORIGAMI"

Organizator: SP 10 w Częstochowie

Opiekun: mgr I. Syc

Wyróżnienia: Alexandra Cygan, klasa VI

Karolina Kluźniak, klasa V

VII KONKURS PIOSENKI "MARCOWE NUTKI"

Organizator: Spółdzielnia Mieszkaniowa "Północ"

Opiekun: mgr W. Ryś

III miejsce:Dorota Nawrot, Kamila Nawot, Wiktoria Gołuchowska

III OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY "PODWODNY ŚWIAT"

Organizator: ZSP 3 w Częstochowie, mgr A. Wierus

II miejsce: Aleksandra Wojtasik, klasa VI

Wyróżnienie: Karolina Kluźniak, klasa V

Patrycja Banaszkiewicz, klasa II

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS KULINARNY "TO I OWO MAZURKOWO"

Organizator: SP 32 w Częstochowie

Opiekun: mgr A. Wierus

Wyróżnienie: Wiktoris Gołuchowska, Nikola Adamowska, Dorota Nawrot, Kamila Nawrot

POWIATOWY KONKURS "TANECZNYM KROKIEM PRZEZ ŚWIAT"

Organiator: SP 17 w Częstochowie

Opiekun: mgr M. Smak, mgr M. Matuszczak

Wyróżnienie: reprezentacja uczniów klasy II

I POWIATOWY KONKURS PIOSENKI EUROPEJSKIEJ "EURO-MUSIC 2017"

Organizator: SP nr 19 w Częstochowie

Opiekun: mgr W. Ryś

Wyróżnienie: Emilia Dłubak, klasa VI

SZKOLNY KONKURS "MISTRZ KLAWIATURY KOMPUTEROWEJ"

Organizator: ZSP 3 w Częstochowie, mgr J. Kamiński

Adrian Strulak, Jakub Dawczyk, klasa VI

Kacper Dzidowski, klasa IV

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY "JEDEN Z DZIESIĘCIU"

Organizator: SP nr 24 w Częstochowie

Opiekun: mgr E. Kurko

I miejsce: Szymon Rymarczyk, klasa VI

POWIATOWY KONKURS FOTOGRAFICZNY "PEJZAŻ Z KROPLĄ WODY W TLE"

Organizator: SP nr 53 w Częstochowie

Opiekun:mgr A. Wierus

II miejsce: Patryk Madaliński, klasa VI

II MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "MÓJ WYMARZONY ZAWÓD"

Organizator: ZSP 3 w Częstochowie, Centrum Informacji Zawodowej w Częstochowie, mgr A. Wierus

Wyróżnienie: P. Madaliński, klasa VI

I KONKURS PLASTYCZNY  JA I MOJA RODZINA"

Organizator: ZSP nr 3, mgr A. Wierus, mgr N. Owczarek

Wyróżnienie: Patryk Ogrodnik, klasa III