Program pilotażowy "Zajęcia Komputerowe Dla Przedszkolaka"

19 września w naszej szkole odbyły się kolejne zajęcia w ramach programu pilotażowego "Zajęcia Komputerowe Dla Przedszkolaka" w których uczestniczyła Grupa Słoneczniki z Miejskiego Przedszkola nr 4. W trakcie zajęć odbył się mini konkurs na najlepszą kolorowankę. Zwyciężyły Magda i Liwia, drugie miejsce zdobył Oktawian, trzecie Borys. Gratulujemy. Zajęcia prowadził nauczyciel Jarema Kamiński. Raelizowany program jest autorstwa pań: Marty Żabki i Agnieszki Jędrzejczak oraz prowadzącego. Jest to obecnie  najlepszy program tego typu realizowany w Polsce. Autorzy programu na obecnym etapie nie mogą potwierdzić, że dzięki programowi zwiększy się liczba noblistów w Polsce, ale nie mogą też temu zaprzeczyć. Program daje przedszkolakom wiedzę i szczęście, a rodzicom radość. Jest to obecnie najlepszy program pilotażowy w Częstochowie realizowany w obszarze edukacji.

Dla zainteresowanych:

Żabka M., Kamiński J., „Bawię się i uczę z komputerem” – zajęcia dla przedszkolaków, s. 43 – 44, Częstochowski Biuletyn Oświatowy nr 3 (105) 2017, http://cbo.womczest.edu.pl/numer-31052017/