Kalendarium

Wtorek, 2019-11-12

Imieniny: Konrada, Renaty

Kontakt

Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3

w Częstochowie

E-mail: zsp3@edukacja.czestochowa.pl

Telefon/Fax 34 323 13 82

 

 

Osiągnięcia edukacyjne w roku szkolnym 2018/2019

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "KAPELUSZ PANI WIOSNY"

Organizator: SP 17

Opiekun: mgr I. Sztekler

II miejsce: Dawid Kołodziej, klasa II

Wyróżnienie: Zuzanna Smok, klasa II

VII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS LOGOPEDYCZNY "TRUDNE WIERSZYKI ŁAMIĄCE JĘZYKI"

Organizator: SP 50

Opiekun: mgr K. Kaczyńska

II miejsce: Zuzanna Smok, klasa II

III miejsce: Aleksandra Markuszewska, klasa I

Wyróżnienie: Dawid Kołodziej, klasa II

 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO "SOKRATES MASTER"

Organizator: Prywatna Szkoła Podstawowa Sokrates

Opiekun: mgr W.Ryś

II miejsce: Eryk Wąsat, klasa IV

III miejsce: Mateusz Kaczmarczyk, klasa IV 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "KOT MOICH MARZEŃ"

Organizator: SP 32

Opiekun: mgr I. Sztekler

I miejsce: Zuzanna Bławat, klasa I

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "ZABAWY ZIMOWE"

Organizator: SP 36

Opiekun: mgr A. Taranek, mgr K. Kaczyńska

III miejsce: Patrycja Bolkowska, klasa I

Wyróżnienie: Patrycja Banaszkiewicz, klasa IV

KONKURS PLASTYCZNY "NIEPEŁNOSPRAWNI SĄ WŚRÓD NAS"

Organizator: ZSP 3

*w kategorii klas młodszych:
I miejsce: Dawid Kołodziej z klasy II i Patrycja Bolkowska z klasy I
II miejsce: Kacper Rodek z klasy II
III miejsce: Nadia Pindych z klasy I
*w kategorii klas starszych:
I miejsce: Aleksandra Wojtasik, klasa VIII
II miejsce: Patrycja Banaszkiewicz, klasa IV
III miejsce: Eryk Wąsat, klasa IV

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS HISTORYCZNO-PLASTYCZNY "JÓZEF PIŁSUDSKI W KARYKATURZE"

Organizator: ZSP 1

Opiekun: mgr A. Wierus

II miejsce: Aleksandra Wojtasik,klasa VIII

KONKURS "ARTYSTYCZNA GADUŁKA"

Organizator: ZSP 3, mgr K. Kaczyńska

I miejsce: Zuzanna Smok, klasa II

Patrycja Wierus, gr. Misie

POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY "ILUSTROWANA PIOSENKA"

Opiekun: mgr K. Kaczyńska

Wyróżnienie: Dawid Jaros, klasa IV

WOLNI OD UZALEŻNIEŃ

Organizator: ZSP 3, mgr A. Wierus, mgr. M. Matuszczak, mgr E. Drzastwa

* w kategorii klas I-III:

I miejsce: Oliwier Siejca, klasa II

II miejsce: Julia Królikowska, klasa II

III miejsce: Patrycja Bolkowska, klasa I

III miejsce: Lilla Jeziorowska, klasa II

* w kategorii klas IV-VIII

I miejsce: Bartosz Siejca, klasa IV

II miejsce: Patryk Ogrodnik, klasa V

III miejsce: Weronika Korbela, klasa IV

III miejsce: Jakub Juszczyk, klasa VII

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS "CHOINKA PACHNĄCY GOŚĆ WIGILIJNY"

Organizator: SP 17 

Opiekun: mgr I. Sztekler

II miejsce: Lena Mesjasz, klasa II

KONKURS NA ŚWIĄTECZNY PORTRET SŁODZIAKA

Organizator: ZSP 3, mgr A. Wierus, mgr M. Matuszczak 

I miejsce: Dawid Kołodziej, klasa II

II miejsce: Krystian i Kuba Smoleń, klasa I
III miejsce: Oskar Ira,klasa II

III miejsce: Oskar Orlik, klasa I
Wyróżnienia: Ksawery Magiera i Jakub Olesiński, klasa I

OLIMPIADA LOGOPEDYCZNA

Organizator: SP 50

Opiekun: mgr K. Kaczyńska

I miejsce: Zuzia Smok i Dawid Kołodziej

KONKURS "MAM TALENT"

Organizator: ZSP 3

I miejsce: Patrycja Bolkowska, klasa I
II miejsce: Martyna Adamowska i Julia Królikowska, klasa II
III miejsce: Krzysztof Caban i Kacper Michalik, klasa VII

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "JESIENNY LIŚĆ"

Organizator: SP 41

Opiekun: mgr I. Sztekler

III miejsce: Zuzanna Smok,klasa II

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "ULUBIONA POSTAĆ BAJKOWA"

Organizator: SP 13

Opiekun: mgr I. Sztekler

III miejsce: Natalia Tomzik, klasa II

KONKURS PLASTYCZNY "MÓJ PRZYJACIEL MIŚ"

Organizator: ZSP 3, mgr A. Wierus, mgr. N. Owczarek, mgr M. Matuszczak, mgr A. Kamińska, mgr I. Sztekler, mgr A. Taranek

I miejsce: Zuzanna Smok, klasa II
Patrycja Bolkowska, klasa I
Lena Staniowska, gr. Misie
Iga Kołodziej, gr. Misie

II miejsce: Dawid Kołodziej, klasa II
Nikodem Smok, gr. Żabki
Hania Rodek, gr. Biedronki

III miejsce: Natalia Stręk, klasa I
Weronika Jarząbek, gr. Biedronki
Patrycja Wierus, gr. Misie
Dominik Rorat, gr. Misie

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "JESIENNA PANI"

Organizator: ZSP 3, mgr I. Sztekler, mgr A. Taranek, mgr M. Dobrowolska- Mielczarek, mgr A. Wierus i mgr B. Atłasik- Grudzińska

III miejsce: Patrycja Bolkowska i Klaudia Kotlewska z klasy I a także Martyna Adamowska i Antosia Gołuchowska z klasy II

URODZINOWA POCZTÓWKA DLA NIEPODLEGŁEJ

Organizator: ZSP 3, mgr A. Wierus, mgr N. Owczarek, mgr A. Kamińska, mgr M. Matuszczak

- w kategorii klas I-II
I miejsce: Nadia Pindych, klasa I
II miejsce: Zuzia Smok, klasa II
Dawid Kołodziej, klasa II
III miejsce: Patrycja Bolkowska, klasa I
Oskar Ira, klasa II

- w kategorii klas IV-VIII
I miejsce: Norbert Suliga, klasa VI 
II miejsce: Wiktoria Kaczmarzyk, klasa IV
III miejsce: Patrycja Banaszkiewicz,klasa IV
Bartosz Siejca, klasa IV

- w kategorii przedszkola
I miejsce: Małgosia Radziwolska, gr. Pszczółki
Dominik Kowalczyk, gr. Żabki
Nikodem Kucharzewski, gr. Biedronki
II miejsce: Zuzanna Tomczyk, gr. Misie
Julia i Roksana Siupka, gr. Biedronki
III miejsce: Jakub Górecki, gr. Misie 
Iga Kołodziej, gr. Misie 
Amelia Serafin, gr. Biedronki

Wyróżnienie:
Nikodem Smok, gr. Żabki
Lena Stanirowska, gr. Misie 
Weronika Jarząbek, gr. Biedronki
Julia i Kornelia Legenza, gr. Biedronki
Jagoda Chudzik, gr. Misie

Wyróżnienie: Oliwia Moryń, klasa I

Nikola Wit, gr. Biedronki

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI "KOCHAM CIĘ POLSKO"

Organizator: SP 19 

Opiekun: mgr I. Sztekler

III miejsce:Oskar Ira,klasa II

IV EDYCJA MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO "JESIEŃ WIERSZEM MALOWANA"

Organizator:SP 48

Opiekun: mgr I. Sztekler

II miejsce: Dawid Kołodziej,klasa II

Wyróżnienie: Oskar Ira,klasa II

MIEJSKI KONKURS "MOJA ULUBIONA KSIĄŻKA"

Organizator: Biblioteka Publiczna

III miejsce: Zuzanna Smok, klasa II