Niedziela, 2020-08-09

Imieniny: Klary, Romana

#DzieciUcząRodziców

Nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiej, trwającej do końca roku szkolnego 2019/2020 akcji edukacyjnej pn. „Dzieci uczą rodziców”. Akcja – organizowana przez Centrum Rozwoju Lokalnego – skierowana jest do wszystkich przedszkoli i klas 1-3 szkół podstawowych i jest objęta honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej . Celem akcji jest wsparcie procesu edukacji najmłodszych, a także zachęcenie ich do rozmowy z rodzicami na tematy będące przedmiotem lekcji przeprowadzonych podczas akcji „Dzieci uczą rodziców”.
Ponieważ grudzień to miesiąc wyjątkowy, czas rodzinnych spotkań i niezwykłej atmosfery oraz czas pomagania i dzielenia się z innymi, w ramach akcji odbyły się zajęcia nt. „Pomocne serce”.