Niedziela, 2020-08-09

Imieniny: Klary, Romana

Koduj z gigantami

Koduj z Gigantami to już szósta edycja bezpłatnych warsztatów programowania dla dzieci i młodzieży organizowanych przez szkołę Giganci Programowania.

Warsztaty przeznaczone są dla uczniów od 7 do 18 roku życia.

Celem akcji Koduj z Gigantami jest zwiększenie świadomości dzieci i młodzieży szkolnej o programowaniu, zapoznanie się z narzędziami programistycznymi i nowymi technologiami. Misją Gigantów Programowania jest przede wszystkim zwiększenie świadomości o dalszej ścieżce edukacji i pracy w IT.

Przewidzianych jest ponad 4500 miejsc dla uczestników warsztatów w dniach 18.01-16.02.2020 r. na terenie całej Polski.

Młodsi uczestnicy będą mogli spróbować swoich sił poznając programy takie jak Scratch, Kodu czy AppInventor, starsi natomiast - C# i Visual Studio. Zajęcia odbywają się w blokach 1- lub 1,5- godzinnych w grupach do 12 osób. Zapisy startują 2 stycznia za pośrednictwem strony internetowej w zakładce “KODUJ Z GIGANTAMI”

www.giganciprogramowania.edu.pl