Niedziela, 2020-08-09

Imieniny: Klary, Romana

Witamy po świętach

Drodzy Uczniowie :) Dzisiaj nasz pierwszy dzień zdalnej edukacji po przerwie świątecznej. Mamy nadzieję, że wypoczęliście przez ten czas. Wiemy, że wytrwale pracowaliście do tej pory. Doceniamy też Wasz wysiłek włożony w naukę :)

Pewnie już wiecie, że od jutra, gdy będziemy musieli wyjść z domu to mamy obowiązek zakładać maseczki bądź chusty, żeby zakryć nos i usta. Dla niektórych z Was może to być niewygodne czy uciążliwe. Pamiętajcie jednak, że znajdujemy się w wyjątkowej sytuacji i musimy dbać o swoje zdrowie i bezpieczeństwo.

Jeżeli chcecie porozmawiać, czujecie smutek, złość czy strach albo nie potraficie określić swoich emocji to czeka na Was pani pedagog (zsp3.anetawierus@gmail.com) lub Wasi wychowawcy. Piszcie w potrzebie.