Piątek, 2019-07-19

Imieniny: Alfreny, Rufina

Prelekcja dla klas 1-4

28 listopada odbyła się w naszej szkole prelekcja z policjantem. Brali w niej udział uczniowie z klas I-IV. Tematem spotkania było bezpieczeństwo, bezpieczna droga do szkoły oraz ze szkoły w ujęciu najnowszych przepisów oraz zagrożenia, z którymi mogą spotkać się młodzi ludzie.Dzieci wykazywały się doskonałą wiedzą z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym.Uczniowie chętnie uczestniczyli w prelekcji, o czym świadczyć mogło ich zaangażowanie w dyskusję. Dzieliły się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami oraz zadawały dużo pytań. Funkcjonariusz policji wielokrotnie podkreślał, jak ważne jest to, aby dzieci były widoczne na drodze.Zachęcał również uczniów do noszenia elementów odblaskowych, które im porozdawał.