Sobota, 2020-08-08

Imieniny: Izy, Rajmunda

Wyniki szkolnego konkursu "Mój przyjaciel Miś"

To już kolejny listopad z naszym ukochanym pluszowym misiem. W tym roku dzieci również brały udział w X edycji konkursu plastycznego
pt.”Mój przyjaciel Miś”, który został zorganizowany w związku z obchodami Światowego Dnia Pluszowego Misia. Celem konkursu było zainteresowanie dzieci literaturą o misiach, zachęcenie do wypożyczenia i przeczytania książek oraz rozwijanie wyobraźni twórczej i zdolności plastycznych.
Podsumowanie konkursu odbyło się w poniedziałek 25 listopada w dniu „urodzin” sympatycznego bohatera książek, który mimo upływu lat, nadal jest częścią dziecięcego świata. To najsympatyczniejsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka. Dzieci pokazały, jak wiele mają pomysłów, aby przedstawić swojego ulubieńca. Prace wykonane były różnorodnymi technikami plastycznymi: rysunek, miś namalowany farbami, wyklejanka, malowanka, prace przestrzenne itp. W konkursie wzięli udział uczniowie klas 1-3 oraz przedszkolaki.

W wyniku przeprowadzonego głosowania organizatorzy konkursu przyznali następujące miejsca:
I miejsce: Nadia Pindych, klasa II
Weronika Jarząbek, gr. Pszczółki
Jakub Lis, gr. Pszczółki
Nikodem Smok, gr. Biedronki
Marcin Juszczyk, klasa I

II miejsce: Zuzanna Smok, klasa III
Oliwia Michalska, gr. Biedronki
Jakub Górecki, gr. Biedronki
Nikodem Kucharzewski, gr. Pszczółki
Wiktor Kołodziejczyk, gr. Pszczółki
Patrycja Bolkowska, klasa II