Niedziela, 2020-07-05

Imieniny: Antoniego, Bartłomieja

Zawieszenie zajęć edukacyjnych w szkole

Szanowni Państwo,

Zgodnie z komunikatem Ministerstwa Edukacji Narodowej zawiesza się od 12 – 25 marca 2020r. zajęcia w przedszkolu i szkole.

Od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.
Zgodnie z informacjami zawartymi na stronie Ministerstwa  Edukacji Narodowej informuję:
-12 i 13 marca br. to dni, w których w szkole nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze, a jedynie działania opiekuńcze.
W dniach 12 i 13 marca br.  prosimy Państwa o zapewnienie dzieciom opieki i ograniczenie przysyłania uczniów do szkoły w celu zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.
– zajęcia w szkole, będą zawieszone na 2 tygodnie;
– od poniedziałku, 16 marca br. zostają zawieszone również działania opiekuńcze i uczniowie nie przychodzą do szkoły.
Wszelkie bieżące informacje będą przekazywane za pomocą edziennika i strony internetowej szkoły

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Częstochowie
Barbara Jura