Kalendarium

Wtorek, 2018-02-20

Imieniny: Anety, Lehca

Kontakt

Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3

w Częstochowie

E-mail: zsp3@edukacja.czestochowa.pl

Telefon/Fax 34 323 13 82

 

 

Jesteś tutaj: Start / Nasze sukcesy

Nasze sukcesy

Artykuły

Osiągnięcia edukacyjne w roku szkolnym 2017/2018

2017-09-01

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS "JESIEŃ W PIOSENCE"

Organizator: SP 17 

Opiekun: mgr Maria Smak, mgr Monika Matuszczak

III miejsce:

Mateusz Wszelaki, Wiktoria Kaczmarzyk, Patrycja Banaszkiewicz, Kalina Koźlik, Alicja Stefańska, Wojciech Liwoch

Czytaj więcej o: Osiągnięcia edukacyjne w roku szkolnym 2017/2018

Osiągnięcia edukacyjne w roku szkolnym 2016/2017

2016-10-22

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS "JESIEŃ W PIOSENCE"

Organizator: SP 17 w Częstochowie

Opiekun: mgr Maria Smak

I miejsce: Alicja Stefańska

              Kalina Koźlik

              Wiktoria Kaczmarzyk

              Patrycja Banaszkiewicz

              Kamil Smoleń

              Eryk Wąsat 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "JESIENNE KOMPOZYCJE"

Organizator: SP 33 w Częstochowi

Opiekun: mgr Maria Smak

mgr Anna Taranek

I miejsce: Bartosz Siejca, klasa II

III miejsce: Jan Cieślak, klasa III

Wyróżnienie: Alicja Stefańska, klasa II

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI "BRZECHWAŁKI"

Organizator: SP 42 w Częstochowie

Opiekun: mgr Katarzyna Kowalik

Wyróżnienie: Oliwia Woldańska, klasa VI

SZKOLNY TELETURNIEJ HISTORYCZNY

Organizator: SP 20, mgr Katarzyna Kowalik, mgr Emilia Blachnicka

I miejsce: klasa VI

II miejsce: klasa IV

III miejsce: klasa V

VII SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "MÓJ PRZYJACIEL MIŚ"

Organizator: ZSP 3, mgr Aneta Wierus, mgr Natalia Owczarek

I miejsce: Dominika Piechowicz, klasa III

I miejsce: Bartosz Siecja, klasa II

II miejsce: Dawid Jaros, klasa II

III miejsce: Wiktoria Moryń, klasa III

III miejsce: Wiktoria Kaczmarzyk, klasa II

Wyróżnienie: Wojciech Liwoch, klasa II

Wyróznienie: Natalia Lasota, klasa II

Wyróznienie: Natalia Liwoch, klasa III

 MIEJSKI KONKURS PLASTYCZNY "KOCHAJ- NIE BIJ"

Organizator: Terenowy Komitet Ochrony Praw Dziecka i Urząd Miasta Częstochowy

Opiekun: mgr Aneta Wierus

III miejsce: Paulina Cichowska, klasa VI

Wyróżnienie: Aleksandra Wojtasik, klasa VI

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "BOŻONARODZENIOWE OZDOBY ŚWIĄTECZNE"

Organizator: ZSP 3, mgr Aneta Wierus

I miejsce: Natalia Liwoch, klasa III 
II miejsce:Kacper Wojciechowski, klasa III 
III miejsce: Aleksandra Wojtasik, klasa VI
Wyróżnienie: Oliwia Dobosz, klasa V
                  Anna Bonarska, klasa III

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY NA NAJCIEKAWSZĄ ZAKŁADKĘ 

Organizator: ZSP 3, mgr Katarzyna Kowalik, mgr Emilia Blachnicka

I miejsce – Bartosz Siejca, kl. II

II miejsce – Oliwia Czerwik, kl. II

IIi miejsce – Wiktoria Moryń, kl. III

W kategorii klas starszych

I miejsce – Oliwia Dobosz, kl. V

SZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY

Organizator: ZSP 3, mgr Katarzyna Kowalik, mgr Emilia Blachnicka

Rywalizacja indywidualna:

I mejsce- Karolina Kluźniak, klasa V

II miejsce- Szymon Rymarczyk. klasa VI

III miejsce- Wiktoria Gołuchowska, klasa IV

Rywalizacja klasowa:

I miejsce- tytuł "Ortograficzne Orły" zdobyła klasa IV

SZKOLNY KONKURS NA LAURKĘ DLA BABCI I DLA DZIADKA

Organizator: ZSP 3, mgr Aneta Wierus, mgr Monika Matuszczak

I miejsce- Wiktoria Pluta, klasa III

II miejsce- Wiktoria Kaczmarzyk, klasa II

III miejsce- Aleksandra Wojtasik. klasa VI

Wyróżnienie: Bartosz Siejca, klasa II

Wiktoria Moryń, klasa III

SZKOLNY KONKURS NA MISTRZA WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE W INTERNECIE

Organizator: ZSP 3, mgr A. Wierus, mgr. J. Kamiński

I miejsce: Adrian Strulak, klasa VI

II miejsce: Jakub Dawczyk, klasa VI 

SZKOLNY KONKURS NA WIERSZ-RYMOWANKĘ O BEZPIECZEŃSTWIE W INTERNECIE 

Organizator: ZSP 3, mgr A. Wierus

I miejsce: Aleksandra Wojtasik, klasa VI

II miejsce: Jakub Juszczyk, klasa V

III miejsce: Wiktoria Gołuchowska, klasa IV

Nicola Adamowska, klasa IV

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "NASI SKRZYDLACI PRZYJACIELE"

Organizator: ZSP 3, mgr M. Smak, mgr A. Taranek, mgr M. Matuszczak

II miejsce: Kalina Koźlik, klasa III

Wyróżnienie: Patryk Ogrodnik, klasa III

IV POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY "ZIMA W ORIGAMI"

Organizator: SP 10 w Częstochowie

Opiekun: mgr I. Syc

Wyróżnienia: Alexandra Cygan, klasa VI

Karolina Kluźniak, klasa V

VII KONKURS PIOSENKI "MARCOWE NUTKI"

Organizator: Spółdzielnia Mieszkaniowa "Północ"

Opiekun: mgr W. Ryś

III miejsce:Dorota Nawrot, Kamila Nawot, Wiktoria Gołuchowska

III OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY "PODWODNY ŚWIAT"

Organizator: ZSP 3 w Częstochowie, mgr A. Wierus

II miejsce: Aleksandra Wojtasik, klasa VI

Wyróżnienie: Karolina Kluźniak, klasa V

Patrycja Banaszkiewicz, klasa II

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS KULINARNY "TO I OWO MAZURKOWO"

Organizator: SP 32 w Częstochowie

Opiekun: mgr A. Wierus

Wyróżnienie: Wiktoris Gołuchowska, Nikola Adamowska, Dorota Nawrot, Kamila Nawrot

POWIATOWY KONKURS "TANECZNYM KROKIEM PRZEZ ŚWIAT"

Organiator: SP 17 w Częstochowie

Opiekun: mgr M. Smak, mgr M. Matuszczak

Wyróżnienie: reprezentacja uczniów klasy II

I POWIATOWY KONKURS PIOSENKI EUROPEJSKIEJ "EURO-MUSIC 2017"

Organizator: SP nr 19 w Częstochowie

Opiekun: mgr W. Ryś

Wyróżnienie: Emilia Dłubak, klasa VI

SZKOLNY KONKURS "MISTRZ KLAWIATURY KOMPUTEROWEJ"

Organizator: ZSP 3 w Częstochowie, mgr J. Kamiński

Adrian Strulak, Jakub Dawczyk, klasa VI

Kacper Dzidowski, klasa IV

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY "JEDEN Z DZIESIĘCIU"

Organizator: SP nr 24 w Częstochowie

Opiekun: mgr E. Kurko

I miejsce: Szymon Rymarczyk, klasa VI

POWIATOWY KONKURS FOTOGRAFICZNY "PEJZAŻ Z KROPLĄ WODY W TLE"

Organizator: SP nr 53 w Częstochowie

Opiekun:mgr A. Wierus

II miejsce: Patryk Madaliński, klasa VI

II MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "MÓJ WYMARZONY ZAWÓD"

Organizator: ZSP 3 w Częstochowie, Centrum Informacji Zawodowej w Częstochowie, mgr A. Wierus

Wyróżnienie: P. Madaliński, klasa VI

I KONKURS PLASTYCZNY  JA I MOJA RODZINA"

Organizator: ZSP nr 3, mgr A. Wierus, mgr N. Owczarek

Wyróżnienie: Patryk Ogrodnik, klasa III

 

 

 

 

 

 

Czytaj więcej o: Osiągnięcia edukacyjne w roku szkolnym 2016/2017

Osiągnięcia edukacyjne w roku szkolnym 2015/2016

2015-11-25

II MIĘDZYSZKOLNY KONKURS "DBAM O BEZPIECZEŃSTWO W DOMU, W SZKOLE I NA ULICY"

Organizator: ZSP 3 w Częstochowie, mgr Aneta Wierus, mgr Magdalena Majewska

II miejsce: Alexandra Cygan, Wiktoria Gruzło, Adrian Strulak, Mateusz Opiłka

SZKOLNY KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZY RÓŻANIEC

Organizator: ZSP 3 w Częstochowie, mgr Marcin Kupczyk

W kategorii klas I-III
I miejsce Kamil Smoleń, klasa I
Oliwia Bławat, klasa III
II miejsce Dawid Jaros, klasa I
Jagoda Koźlik, klasa II
Kamila Nawrot, klasa III
III miejsce Tatiana Zatońska, klasa I
Jan Cieślak, klasa II
Maja Stanowiska, klasa III

W kategorii klasa IV- VI
I miejsce Alexandra Cygan, klasa V
II miejsce Kasjan Kulesza, klasa VI

I MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY Z CYKLU "PIĘKNO OTACZAJĄCEGO ŚWIATA" PT. "NASI MILUSIŃSCY"

Organizator: SP 26 w Częstochowie

Opiekun: mgr Anna Taranek, mgr Izabela Sztekler

III miejsce: Martyna Woźnica, klasa III

Wyróżnienie: Anna Bonarska, klasa II 

X POWIATOWE ZABAWY JĘZYKOWE "ARE YOU BRAVE?"

Organizator: ZSP 3, mgr Wiesława Ryś

III miejsce: Kacper Dzidowski, klasa III

IV miejsce: Natalia Pluta, klasa III

MIEJSKI KONKURS NA WYKONANIE ZABAWEK ORAZ POMOCY DYDAKTYCZNYCH DLA DZIECI NIEWIDOMYCH I NIEDOWIDZĄCYCH

Organizator: Filia nr 1 Biblioteki Publicznej im. dr. Władysława Biegańskiego w Częstochowie

Opiekun: mgr Aneta Wierus

II miejsce: Natalia Łagodzińska, klasa VI

Wyróżnienie: Aleksandra Maguda, klasa V

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY " ZA CO KOCHAMY JESIEŃ?"

Organizator: ZSP 3, mgr Anna Taranek, mgr Miaria Smak, mgr Izabela Sztekler

I miejsce: Anna Bonarska, klasa II

Natalia Pluta

II miejsce: Nicola Kocik

Martyna Woźnica, klasa III

III miejsce: Nicola Adamowska, klasa III

Kalina Koźlik, klasa I

Alicja Stefańska, klasa I

Wyróżnienie: Tatiana Zatońska, klasa I

V SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "MÓJ PRZYJACIEL MIŚ"

Organizator: ZSP 3, mgr Aneta Wierus, mgr Natalia Owczarek

I miejsce: Zuzanna Smok

Dominika Piechowicz, klasa II

Marika Wojtala

II miejsce:Anna Bonarska, klasa II

Małgorzata Radziwolska

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "CHOINKA PEŁNA CUDÓW"

Organizator: SP 48 w Częstochowie

Opiekun: mgr Maria Smak

Wyróżnienie: Tatiana Zatońska, klasa I

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "BOŻONARODZENIOWE OZDOBY ŚWIĄTECZNE"

Organizator: ZSP 3, mgr Aneta Wierus, mgr Magdalena Majewska

I miejsce: Kalina Koźlik, klasa I

II miejsce: Jakub Jusczyk, klasa IV

III miejsce: Nikola Opiłka, klasa III

MIEJSKI KONKURS NA WYKONANIE KSIAŻKI DOTYKOWEJ

Organizator: Biblioteka Publiczna im. dr. Władysława Biegańskiego w Częstochowie

Opiekun: mgr Anna Taranek, mgr Aneta Wierus

III miejsce: Wiktoria Moryń, Dominika Piechowicz, klasa II

II MULTIMEDIALNY KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Organizator: ZSP 3, mgr Wiesława Ryś

Klasa III

I miejsce- Kacper Dzidowski

II miejsce- Wiktoria Gołuchowska

III miejsce- Dorota Nawrot             

Klasa IV

I miejsce- Krzysztof Caban

II miejsce- Karolina Kluźniak

III miejsce- Klaudia Prokopiuk   

Klasa V

I miejsce- Szymon Rymarczyk

II miejsce- Alexandra Cygan

III miejsce- Kuba Dawczyk

Wyróżnienie- Mateusz Rajs

V POWIATOWY KONKURS "NAME THAT TUNE"

Organizator : SP 26 w Częstochowie

Opiekun: mgr Wiesława Rys

Wyróżnienie: Alexandra Cygan, Wiktoria Gruzło, klasa V

II OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY "PODWODNY ŚWIAT"

Organizator: ZSP 3, mgr Aneta Wierus, mgr Magdalena Majewska

I miejsce: Jakub Juszczyk, klasa IV

III miejsce: Dawid Jaros, klasa I

Wyróżnienia:

Wiktoria Kaczmarzyk, klasa I

Oliwia Czerwik, klasa I

Wiktoria Moryń, klasa II

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "MÓJ LAS-CZYSTY LAS"

Organizator: ZSP 3, mgr Maria Smak

I miejsce: Nicola Kocik, klasa I

Kamila Nawrot, klasa III

Wiktoria Gołuchowska, klasa III

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY "CZAR PAR"

Organizator: ZSP 3, mgr Ewa Kurko

I miejsce: Alexandra Cygan, Szymon Rymarczyk, klasa V

POWIATOWY TURNIEJ WIEDZY "SZLAKIEM POLSKICH LEGEND"

Organizator: SP 26 w Częstochowie

Opiekun: mgr Izabela Sztekler

IV miejsce: Wiktoria Gołuchowska, Dorota Nawrot, Natalia Pluta, klasa III

FAMILIADA LITERACKA

Organizator: ZSP 3, mgr Katarzyna Kowalik

I miejsce: Rodzina Bajków: Oliwia Woldańska,Kinga Plucińska, Karolina Kluźniak, Wiktoria Pluta, Natalia Pluta, Nicola Kocik

II miejsce: Rodzina Nauczycielskich: P. Barbara Jura, p. Szymon Kwapisiewicz, p. Aneta Wierus, p. Alina Tatarowicz, p. Anna Taranek, p. Marcin Kupczyk

X MIĘDZYSZKOLNY KONKURS "EURO MUSIC 2016"

Organizator: Zespół Szkół nr 15 w Częstochowie

Opiekun: mgr Wiesława Ryś

III miejsce: Alicja Stefańska, klasa I

Wyróżnienie: Patrycja Banaszkiewicz, klasa I

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "SUKIENKA PANI WIOSNY"

Organizator: ZSP 3, mgr Maria Smak, mgr Izabela Sztekler, mgr Anna Taranek

II miejsce: Dorota Nawrot, klasa III

III miejsce: Wiktoria Gołuchowska, klasa III

Wyróżnienia:

Mariusz Śmetana, klasa I

Nicola Adamowska, klasa III

I POWIATOWY KONKURS TAŃCA"TANECZNYM KROKIEM PRZEZ ŚWIAT"

Organizator: Zespół Szkół nr 3 w Częstochowie

Opiekun: mgr Izabela Sztekler

I miejsce: Kamila Nawrot, Dorota Nawrot, Wiktoria Gołuchowska, Nicola Adamowska, Nikola Opiłka, Maja Stanowska, klasa III

MISTRZ KLAWIATURY KOMPUTEROWEJ

Organizator: ZSP 3, mgr Jarema Kamiński

I miejsce- Jakub Dawczyk, klasa V

II miejsce: Patryk Stradomski, klasa V

III miejsce: Oliwia Woldańska, klasa V

KONKURS"MOJA MAMA MARYJA"

Organizator: ZSP 3, mgr Marcin Kupczyk

I miejsce: Kalina Koźlik, Wiktoria Kaczmarzyk, Weronika Korbela, klasa I

II miejsce: Maja Wieloch, Ewa Kortas, Alan Bekus, klasa II

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS NA GRĘ PLANSZOWĄ

Organizator: ZSP 3, mgr Katarzyna Kowalik, mgr Emilia Blachnicka

Wyróżnienie: Jakub Juszczyk, klasa IV

KONKURS "GIMP-MOJE WAKACJE"

Organizator: ZSP 3, mgr Jarema Kamiński

I miejsce: Aleksandra Wojtasik, klasa V

II miejsce: Kasjan Kulesza, klasa VI

III miejsce: Kinga Plucińska, klasa VI

MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY "KANGUR 2016"

Opiekun: mgr Barbara Jura, mgr Ewa Kurko

Wynik bardzo dobry: Szymon Rymarczyk, klasa V

Wyróżnienia: Alexandra Cygan, klasa V

Kinga Plucińska, klasa VI

KONKURS MATEMATYCZNY "MAŁY EUKLIDES"

Organizator: ZSP 3, mgr Ewa Kurko

I miejsce: Mateusz Opiłka, klasa V

II miejsce: Szymon Rymarczyk, klasa V

III miejsce: Oliwia Woldańska, klasa V

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "NIE PAL PRZY MNIE, PROSZĘ"

Organizator: ZSP 3, mgr Aneta Wierus

I miejsce: Wiktoria Kaczmarzyk, klasa I

Maja Wieloch, klasa II

II miejsce: Oliwia Wojciechowska, klasa IV

III miejsce: Natalia Łagodzińska, klasa VI

Jan Cieślak, klasa II

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "MÓJ WYMARZONY ZAWÓD"

Organizator: ZSP 3, CIZ w Częstochowie, mgr Aneta Wierus

Wyróżnienie: Alexandra Cygan, klasa V

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "PODWODNY ŚWIAT"

Organizator: SP 26 w Częstochowie

Opiekun: mgr Maria Smak, mgr Aneta Wierus

I miejsce: Dawid Jaros, klasa I

 

 

 

 

 

 

 

Czytaj więcej o: Osiągnięcia edukacyjne w roku szkolnym 2015/2016

Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2015/2016

2015-10-19

X MIĘDZYNARODOWY PUCHAR BURMISTRZA DOBRODZIENIA 

II miejsce na dystansie 100 m- Aleksandra Stupała, klasa VI

 

Czytaj więcej o: Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2015/2016

Osiągnięcia edukacyjne w roku szkolnym 2014/2015

2015-05-22

Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2014/2015

2015-05-22

ZAWODY PŁYWACKIE O PUCHAR BURMISTRZA DOBRODZIENIA

Opiekun: mgr Wojciech Langier
 
Natalia Witkowska zdobyła złoty medal na dystansie 50 metrów stylem klasycznym, złoty medal na dystansie 100 metrów stylem klasycznym, 10 miejsce w konkurencji 200 m. stylem zmiennym.
Aleksandra Stupała zdobyła brązowy medal na dystansie 100 metrów stylem grzbietowym, 4 miejsce w konkurencji 50 m stylem grzbietowym, 13 miejsce w konkurencji 200 m stylem zmiennym.

 MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „O Puchar Dyrektora Gimnazjum nr  7”

 Organizator: Gimnazjum nr 7 w Częstochowie

 Opiekun: mgr Alina Tatarowicz

 III miejsce

 Patryk Zatorski

 Jakub Jagusiak

 Jakub Gogół

 Norbert Rajs

 Dominik Barczyk

 Mateusz Rajs

 Mateusz Opiłka

MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWSKICH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W PŁYWANIU

Stupała Aleksandra – I Miejsce 50 m stylem grzbietowym
Prokopiuk Klaudia – V miejsce 50 m stylem dowolnym
Wojciechowska Oliwia – V miejsce 50 m stylem grzbietowym
Cygan Alexandra – V miejsce 50 m stylem grzbietowym
Trynkiewicz Piotr – V miejsce 50 m stylem grzbietowym
 
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS SPORTOWY
Organizator: SP 34
Opiekun: mgr Izabela Sztekler
I miejsce druzyna z klasy II
Czytaj więcej o: Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2014/2015