Niedziela, 2020-08-09

Imieniny: Klary, Romana

Wielka Liga Czytelników

Dobiegły zmagania w tegorocznym konkursie „Wielkiej Ligi Czytelników”.

Konkurs skierowany był do uczniów klas 1-8 oraz ich rodziców. Miał on na celu zachęcenie młodego pokolenia do czytania książek oraz skupienia wokół wspólnego czytania dzieci wraz z rodzicami. Misją wydarzenia było promowanie czytelnictwa jako ciekawej i rozwijającej formy spędzania czasu wolnego

Do etapu szkolne V Ogólnopolskiego Konkursu "Wielka Liga Czytelników" edycja 2019/2020 — Mistrzostwa Lokalne w naszej szkole zgłosiło się 16 uczniów. Komplet 10 sprawności zdobyły:
w kategorii klas 1-4 – Zuzanna Smok
w kategorii klas 5-8 – Patrycja Banaszkiewicz, Małgorzata Kosendarska i Weronika Korbela.

W etapie powiatowym, który w tym roku był finałowym udział wzięły Zuzia i Patrycja.  Zwycięzców konkursu poznamy 9 czerwca. Niezależnie od wyników wszystkim uczestnikom gratulujemy!