Kalendarium

Wtorek, 2019-11-12

Imieniny: Konrada, Renaty

Kontakt

Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3

w Częstochowie

E-mail: zsp3@edukacja.czestochowa.pl

Telefon/Fax 34 323 13 82

 

 

Osiągnięcia edukacyjne w roku szkolnym 2014/2015

I MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY  "POKOLENIE ZIELONEJ ENERGII”

 Organizator: ZSP 4 w Częstochowie, mgr A. Wierus

 Opiekun: mgr Maria Smak

 Wyróżnienie: Jakub Juszczyk, klasa III

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „JESIENNE KOMPOZYCJE”

Organizator: SP 33

Opiekun: mgr Maria Smak

Wyróżnienie: Oliwia Dobosz, klasa III

 MIĘDZYSZKOLNY KONKURS "DBAM O BEZPIECZEŃSTWO W DOMU, W SZKOLE I NA ULICY"

 Organizator: ZSP 3, mgr Aneta Wierus, mgr Magdalena Majewska

Opiekun: mgr Aneta Wierus, mgr Magdalena Majewska

 I miejsce: Aleksandra Cygan, Wiktoria Gruzło, Adrian Strulak, Mateusz Opiłka.

IX MIĘDZYSZKOLNE ZABAWY JĘZYKOWE „ARE YOU BRAVE?”

Organizator: ZSP 3, mgr Wiesława Ryś

IV miejsce: Krzysztof Caban, klasa III

Wyróżnienie: Oliwia Dobosz, klasa III

Karolina Kluźniak, klasa III

V SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „MÓJ PRZYJACIEL MIŚ”

Organizator: ZSP 3, mgr Aneta Wierus, mgr Natalia Owczarek

I miejsce: Martyna Woźnica, klasa II

II miejsce: Anna Bonarska, klasa I

III miejsce: Wiktoria Pluta, klasa II

III miejsce: Piotr Trynkiewcz, klasa III

Wyróżnienia:

Wiktoria Moryń, klasa I

Krzysztof Caban, klasa III

MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ DLA DZIECI „ASY Z TRZECIEJ KLASY”

Organizator: SP 34

Opiekun: mgr Maria Smak

IV miejsce drużyna z klasy III

NAGRODA MIASTA CZĘSTOCHOWY DLA UCZNIÓW UZDOLNIONYCH

Opiekun: mgr Aneta Wierus

Dominik Caban, klasa VI

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS „KOMPUTEROWA KARTKA ŚWIĄTECZNA”

Organizator: ZSP 3, mgr Aneta Wierus, mgr Anna Jasiak

I miejsce: Mateusz Opiłka, klasa IV

II miejsce: Patryk Zatorski, klasa VI

Aleksandra Kamińska, klasa IV

III miejsce: Paweł Trynkiewicz, klasa VI

Aleksandra Wojtasik, klasa IV

Wyróżnienia:

 Dominik Caban, klasa VI

 Kasjan Kulesza, klasa V

 Kinga Plucińska, klasa V

 Kornelia Malinowska, klasa VI

 Artur Raszewski, klasa IV

KONKURS „KOCHAJ- NIE BIJ”

Organizator: Terenowy Komitet Ochrony Praw Dziecka i Urząd Miasta Częstochowy

Opiekun: mgr Aneta Wierus, mgr Magdalena Majewska

II miejsce: Paweł Trynkiewicz, klasa VI

Wyróżnienie: Przemysław Maguda, klasa VI

SZKOLNY KONKURS „BOŻONARODZENIOWE OZDOBY ŚWIĄTECZNE”

Organizator: ZSP 3, mgr Aneta Wierus, mgr Magdalena Majewska

I miejsce: Dawid Jurek, klasa II

II miejsce: Natan Opiłka, klasa III

III miejsce: Oliwia Dobosz, klasa III      

 Karolina Kluźniak, klasa III

Oliwia Wojciechowska, klasa III

Klaudia Prokopiuk, klasa III

Eliasz Dajczer, klasa III                 

Jakub Juszczyk, klasa III

Maciej Bekus, klasa III

Krzysztof Caban, klasa III              

Piotr Trynkiewicz, klasa III 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS SPORTOWY

Organizator: SP 34

Opiekun: mgr Izabela Sztekler

I miejsce drużyna z klasy II

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS ŚWIETLICOWY „PORTRET ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA”

Organizator: SP 21

Opiekun: mgr Aneta Wierus, mgr Magdalena Majewska

II miejsce: ZSP nr 3 w Częstochowie

SZKOLNY KONKURS NA NAJCIEKAWSZĄ ZAKŁADKĘ DO KSIĄŻKI

Organizator: ZSP 3 ,mgr Katarzyna Kowalik

Klasy II – III

I miejsce – Wiktoria Gołuchowska

II miejsce – Oliwia Dobosz

III miejsce – Maja Stanowska; Martyna Woźnica

Klasy IV – VI

I miejsce – Kornelia Malinowska

II miejsce – Kasjan Kulesza

III miejsce – Zuzanna Tworzewska, Paweł Trynkiewicz

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „BEZPIECZNE ZABAWY ZIMOWE”

Organizator: ZSP 3, mgr Maria Smak, mgr Izabela Sztekler, mgr Anna Taranek

Opiekun:  mgr Maria Smak, mgr Izabela Sztekler, mgr Anna Taranek

Klasa I

III miejsce: Jan Cieślak, klasa I, ZSP nr 3

Klasa II

I miejsce – Nicola Adamowska  ZSP nr 3

II miejsce – Natalia Pluta  ZSP nr 3

II miejsce -  Martyna Woźnica ZSP nr 3

Klasa III

I miejsce – Jakub Juszczyk ZSP nr 3

II miejsce – Eliasz Dejczer ZSP nr 3

III miejsce – Natan Opiłka ZSP nr 3

III miejsce – Klaudia Prokopiuk ZSP nr 3

SZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY

Organizator: ZSP 3, mgr Katarzyna Kowalik, mgr Emilia Blachnicka

Tytuł „Ortograficzne Orły” otrzymała klasa VI

II POWIATOWY KONKURS MAŁYCH FORM TEATRALNYCH

Organizator: SP 34

Opiekun: mgr Wiesława Ryś

I miejsce uczniowie z klasy V

II MULTIMEDIALNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Organizator: ZSP 3, mgr Wiesława Ryś

Klasa III

I miejsce         Karolina Kluźniak i   Krzysztof Caban

II miejsce         Oliwia Dobosz

III miejsce       Filip Marszałek

Wyróżnienia   Klaudia Prokopiuk, Kuba Juszczyk               

Klasa IV

I miejsce         Szymon Rymarczyk

II miejsce         Adrian Strulak

III miejsce       Mateusz Rajs

Wyróżnienia   Aleksandra Kamińska,   Kuba Dawczyk     

Klasa V

I miejsce         Kinga Plucińska

II miejsce         Nina Sacharczuk

III miejsce       Natalia Witkowska

Wyróżnienie     Kasjan Kulesza

Klasa VI

III miejsce             Dominik Caban

Wyróżnienia         Kornelia Malinowska,   Kuba Jagusiak

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „PODWODNY ŚWIAT”

Organizator: ZSP 3, mgr Aneta Wierus, mgr Magdalena Majewska

W kategorii klas 0-1

Wyróżnienia:

 Kamil Baranowski, klasa I, ZSP nr 3, Częstochowa

 Maja Wieloch, klasa I, ZSP nr 3, Częstochowa

W kategorii klas II-III

I miejsce: Jakub Juszczyk, klasa III, ZSP nr 3, Częstochowa

Wyróżnienia:

 Maja Bekus, klasa II, ZSP nr 3

 Maciej Bekus, klasa III, ZSP nr 3

W kategorii klas IV-VI

I miejsce: Dominik Caban, klasa VI, ZSP nr 3, Częstochowie

III miejsce: Kasjan Kulesza, klasa V, ZSP nr 3, Częstochowa

Wyróżnienia:

 Natalia Łagodzińska, klasa V, ZSP nr 3, Częstochowa

 Natalia Witkowska, klasa V, ZSP nr 3 Częstochowa

 Dawid Respondek, klasa VI, ZSP nr 3, Częstochowa

 Patryk Zatorski, klasa VI, ZSP nr 3, Częstochowa

 Paweł Trynkiewicz, klasa VI, ZSP nr 3 Częstochowa

Wyniki konkursu na prace wykonane techniką przestrzenną

 I miejsce: Dawid Jurek, klasa II, ZSP nr 3

II miejsce: Martyna Woźnica, klasa II, ZSP nr 3

                   Natalia Pluta, klasa II, ZSP nr 3

III miejsce: Nikola Opiłka, klasa II, ZSP nr3

                    Maja Stanowska, klasa II, ZSP nr 3

Wyróżnienia: Nicola Adamowska, klasa II, ZSP nr 3

                         Kacper Michalski, klasa II, ZSP nr 3

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS „KARTKA WIELKANOCNA”

Organizator: SP 24 w Częstochowie

Opiekun: mgr Anna Taranek

Wyróżnienie: Wiktoria Moryń, klasa I

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PRZYRODNICZY

Organizator: ZSP 3, mgr Izabela Sztekler, mgr Maria Smak

II miejsce: drużyna uczniów z klasy II

III miejsce: drużyna uczniów z klasy III

POWIATOWY KONKURS LINGWISTYCZNO-MUZYCZNY

Organizator: SP 26 w Częstochowie

Opiekun: mgr Wiesława Ryś

Wyróżnienie:  Jakub Gogól, Adrian Piasecko, klasa V

SZKOLNY KONKURS CZYTELNICZY

Organizator: ZSP 3, mgr Katarzyna Kowalik

I miejsce – Kasjan Kulesza, kl. V

II miejsce – Kinga Plucińska, kl. V

III miejsce – Dominik Caban, kl. VI;  Nina Sacharczuk,  kl. V

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „MÓJ LAS, CZYSTY LAS”

Organizator: ZSP 3, mgr Maria Smak, mgr Magdalena Majewska

I miejsce: Jakub Jagusiak, klasa VI, ZSP 3

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS EKOLOGICZNY „KRAINA ZDROWIA”

Organizator: ZSP w Małusach Wielkich

Opiekun: mgr Maria Smak

IV miejce: Jakub Juszczyk, Karolina Kluźniak, Krzysztof Caban

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "ZDROWO SIĘ ODŻYWIAM"

Organizator: ZSP3, mgr Aneta Wierus, mgr Magdalena Majewska

I miejsce: Dorota Nawrot, klasa II

              Konrad Głąb, klasa VI

II miejsce: Norbert Rajs, klasa V

               Adrian Piasecki, klasa V

III miejsce: Jakub Jagusiak, klasa VI

                Mateusz Rajs, klasa IV

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY " NIE PAL PRZY MNIE, PROSZĘ"

Organizator: ZSP3, mgr Aneta Wierus, mgr Magdalena Majewska

I miejsce: Martyna Woźnica, klasa II

              Dawid Respondek, klasa VI

II miejsce: Konrad Głąb, klasa VI

               Norbert Rajs, klasa V

III miejsce: Kasjan Kulesza, klasa V

                Adrian Piasecki, klasa V

Wyróżnienia: Marcel Lamik, klasa III

                  Jakub Jagusiak, klasa VI

                  Krzysztof Szewczyk, klasa VI

                  Patryk Zatorski, klasa VI