Kalendarium

Wtorek, 2018-02-20

Imieniny: Anety, Lehca

Kontakt

Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3

w Częstochowie

E-mail: zsp3@edukacja.czestochowa.pl

Telefon/Fax 34 323 13 82

 

 

Lista szkół zgłoszonych do Konkursu z geografii dla klas VII

PATRONAT

PREZYDENTA MIASTA CZĘSTOCHOWY

KRZYSZTOFA MATYJASZCZYKA

 

Konkurs został objęty honorowym patronatem

Dyrektora Delegatury KO w Częstochowie

  

Lista szkół zgłoszonych do Konkursu z geografii dla klas VII

 

lp

Szkoła, opiekun

Liczba uczestników

1

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

Konieczki 64, 42-140 Panki

Karolina Kurek

3

2

Zespół Placówek Oświatowych w Lisowie

Szkolna 2, 42-714 Lisów

Krystyna Kuk

3

3

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej

Kościuszki 1, 42-152 Opatów

Małgorzata Wróbel

4

4

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jana Pawła II

Szkolna 11, 42-240 Rudniki

Jagusiak Ewa

1

5

Szkoła Podstawowa im. św. Edyty Stein

Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców

Piłsudskiego 8, 42-700 Lubliniec

Maria Banduch

3

6

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej

Szkolna 9, 42-141 Przystajń

Justyna Knopik

2

7

ZSP w Borownie

Klonowa 6/8, 42-233 Mykanów

Jagusiak Ewa

1

8

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Konopnickiej w Blachownii

Sienkiewicza 8, 42-290 Blachownia

Zbigniew Piotrowski

7

9

Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Hucie Starej B

Mickiewicz 12, Huta Stara B

Kołodziejczyk Iwona

7

10

Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza

Sportowa 7, 42-274 Konopiska

Latoszek Joanna

8

11

Szkoła Podstawowa im. kpt. L.Teligi w Poraju

Górnicza 18, 42-360 Poraj

Mędrek Danuta

7

12

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Borze Zajacińskim

Bór Zajaciński 78, 42-142 Bór Zajaciński

Kierat Małgorzata

3

13

Szkoła Podstawowa nr 42 im. Jana Brzechwy

Armii Krajowej 68a, 42-200 Częstochowa

Staniec Danuta

5

14

Szkoła Podstawowa im. Synów Pułku w Węglowicach

Węglowice 3, 42-133 Węglowice

Błaut Dariusz

6

15

Szkoła Podstawowa im. J. Lompy

Powstańców 7, 42-289 Woźniki

Imiołczyk Marzena

3

16

Szkoła Podstawowa w Piasku

Żurawska 2, 42-253 Janów

Lubczańska Inga

3

17

Szkoła Podstawowa im. K. Wielkiego w Jastrzębiu

Mickiewicza 1, 42-360 Poraj

Mędrek Danuta

3

18

Szkoła Podstawowa im. Marcina Kacprzaka

Szkolna 12, 42-231 Stary Cykarzew

Sikora Anna

1

19

Szkoła Podstawowa nr 49 im. Janusza Kusocińskiego

Jesienna 42, 42-200 Częstochowa

Ślęzak Urszula

7

20

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza

w Wręczycy Wielkiej

Szkolna 11, 42-130 Wręczyca Wielka

Kościelniak Anna

1

21

Szkoła Podstawowa w Nieradzie

Laurowa 54, Michałów

Kołodziejczyk Iwona

4

22

Szkoła Podstawowa nr 26

Rakowska 42, 42-200 Częstochowa

Marcisz Renata

3

23

Szkoła Podstawowa nr 38 im. Ludwika Zamenhoffa

Sikorskiego 56, 42-202 Częstochowa

Ostrowski Rafał

1

24

Szkoła Podstawowa nr 24 im. J.M. Szancera

Hubermana 7, 42-200 Częstochowa

Ćwiklińska Ewa

1

25

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Miedźnie

Szkolna 1, 42-120 Miedźno

Murawski Andrzej

6

26

Szkoła Podstawowa nr 21 im. ks. Stanisława Konarskiego

Sabinowska 7/9, 42-200 Częstochowa

Cieślak Tatiana

8

27

Prywatna Szkoła Lingwistyczna w Częstochowie

Michałowskiego 4, 42-200 Częstochowa

Szczerba Iwona

3

28

Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Piłsudskiego w Koniecpolu

Szkolna 17, 42-230 Koniecpol

Saternus Magdalena

3

29

Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK w Częstochowie

Łukasińskiego 24, 42-207 Częstochowa

Murawski Andrzej

6

30

Szkoła Podstawowa w Kusiętach

Kusięta 208, 42-256 Olsztyn

Pasieka Iwona

6

31

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przyrowie

Szkolna 44, 42-248 Przyrów

Stanuchiewicz Wiesław

3

32

Szkoła Podstawowa im. A. Szklarskiego w Koziegłowach

3-go Maja 12, 42-350 Koziegłowy

Lech Stefania

3

33

Szkoła Podstawowa im. J. Kochanowskiego w Czarnym Lesie

Szkolna 6, Czarny Las

Wolska Izabela

2

34

Szkoła Podstawowa nr 19 im. Juliana Tuwima

Orla 4/8, 42-200 Częstochowa

Dyińska Joanna

5

35

Szkoła Podstawowa im. Ojca św. Jana Pawła II w Widzowie

Żwirki i Wigury 16, Widzów

Dróżdż Agnieszka

1

36

Szkoła Podstawowa im G. Piramowiacza w Kłomnicach

Szkolna 1, 42-270 Kłomnice

Kanoniak Barbara

2

37

Zespół Szkolno – Przedszkolny w Lubojnie

Strażacka 21, 42-233 Mykanów

Wolska Izabela

5

38

Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 3

Łukasińskiego 70/74, 42-207 Częstochowa

Kwapisiewicz Szymon

4