Sobota, 2019-03-23

Imieniny: Feliksa, Konrada

Konkurs "Mój przyjaciel Miś" rozstrzygnięty

To już kolejny listopad z naszym ukochanym pluszowym misiem. W tym roku dzieci również brały udział w konkursie plastycznym pt.”Mój przyjaciel Miś”, który został zorganizowany w związku z obchodami Światowego Dnia Pluszowego Misia. Celem konkursu było zainteresowanie dzieci literaturą o misiach, zachęcenie do wypożyczenia i przeczytania książek oraz rozwijanie wyobraźni twórczej i zdolności plastycznych.

Podsumowanie konkursu odbyło się w poniedziałek 25 listopada w dniu „urodzin” sympatycznego bohatera książek, który mimo upływu lat, nadal jest częścią dziecięcego świata. To najsympatyczniejsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka. Dzieci pokazały, jak wiele mają pomysłów, aby przedstawić swojego ulubieńca. Prace wykonane były różnorodnymi technikami plastycznymi: rysunek, miś namalowany farbami, wyklejanka, malowanka, prace przestrzenne itp. W konkursie wzięli udział uczniowie klas 1-3 oraz przedszkolaki.

W wyniku przeprowadzonego głosowania organizatorzy konkursu przyznali następujące miejsca:
I miejsce: Zuzanna Smok, klasa II
Patrycja Bolkowska, klasa I
Lena Staniowska, gr. Misie
Iga Kołodziej, gr. Misie

II miejsce: Dawid Kołodziej, klasa II
Nikodem Smok, gr. Żabki
Hania Rodek, gr. Biedronki

III miejsce: Natalia Stręk, klasa I
Weronika Jarząbek, gr. Biedronki
Patrycja Wierus, gr. Misie
Dominik Rorat, gr. Misie